close
تبلیغات در اینترنت
رمان گل حسرت جلد دوم
loading...

رمان فا

رمان گل حسرت جلد دوم

رمان گل حسرت جلد دوم قسمت پنجم (آخر)

مرتضی سلیم خانیان بازدید : 497 سه شنبه 02 آذر 1395 : 12:41 نظرات ()

    گفت‌وگو با سوده اگرچه خیلی ساده وخودمانی بود، اما مثل همیشه گره‌های کوری را در ذهنم باز کرد، همان جمله‌ی کوچکی که درباره‌ی مادرم گفت و این‌که به علاقه‌ام احترام گذاشته کافی بود تا وسوسه بر جانم بریزد و بار دیگر به دیدن مادرم بروم....
        این‌بار وقتی رسیدم آرمان هم بود، مادرم به طرز غیرقابل باوری حالش بهتر از همیشه به نظر می‌رسید و آرمان معتقد بود که به خاطر دیدار من است. هرچند توقع داشتم مادرم بعد از توبه‌اش حداقل یک روسری جلوی آرمان سرش کند ولی او موهایش را به سادگی پشتش جمع کرده و لباس پوشیده‌ای به تن داشت و فکر می‌کنم همین که جلوه‌گری نکند را کافی می‌دانست! به هرحال من نمی‌توانم با معیارهای خودم دیگران را بسنجم، هرکسی طرزفکری دارد که راه او را به سوی ابدیت مشخص می‌کند، مقصد یکی است اگرچه جاده‌ها متفاوت باشد...........................

رمان گل حسرت جلد دوم قسمت چهارم

مرتضی سلیم خانیان بازدید : 472 سه شنبه 02 آذر 1395 : 12:35 نظرات ()

    «معاوضه»
        از وقتی که نعیمه خانه نشین شده و سر در لاک افسردگی فرو برده بود، سلمی مدام از من می‌خواست به دیدنشان بروم و با حضورم کمی باعث ترمیم روحیه‌ی نعیمه و بقیه شوم. من هم که سعی داشتم هرکاری از دستم برمی‌آید برای این دختر مظلوم انجام دهم هروقت فرصتی دست می‌داد به دیدنشان می‌رفتم که اگرچه تأثیر چندانی بر نعیمه نداشت ولی موجبات خرسندی و رضایت ایلیا و ربیعه را فراهم می‌کرد!
        این دو نفر به شدت به هم وابسته شده و درکنار هم راضی و خشنود بودند. ایلیا درحضور ربیعه قدرت یادگیری‌اش فزونی می‌یافت و ربیعه نیز از آن پژمردگی که بعد از مشکلات نعیمه دچارش شده بود دور می‌شد. حتی‌ بارها از او شنیدم که می‌گفت:
        ـ"اگه ایلیا نبود من ازغصه دق می‌کردم! ولی‌اون به قدری‌ مهربونه که نمی‌ذاره آب تو دلم تکون بخوره."
        ایلیا مهربان است؟! پس چرا این مهربانی‌اش به من تعلق نمی‌گیرد؟ چرا دربرابر من این‌قدر خودخواه و یک‌دنده است؟..........................

رمان گل حسرت جلد دوم قسمت سوم

مرتضی سلیم خانیان بازدید : 604 سه شنبه 02 آذر 1395 : 0:55 نظرات ()

    روز بعد زودتر از همه بیدار شدم و آب جوش را آماده کردم و در فلاسک ریختم. هنوز همه خواب بودند و انگار دلشان نمی‌آمد برخیزند، کارم که تمام شد ‌به اطاق امان رفتم و در را باز کردم، دست به سینه و به پهلوی چپ خوابیده بود، آرام صدایش زدم، بلافاصله بلند شد وسلام کرد، جواب نسبتا گرمی ‌دادم، چادرم را از دور خود بازکرد و مختصرتایی ‌به آن زد وگذاشت توی‌ ساکش، چپ چپ نگاهش کردم:
        ـ" قابلی ‌نداره!"
        لبخندی ‌زد:
        ـ" نه چرا، قابله!"
        لحنی ‌تمسخرآمیز به خود گرفتم:
        ـ" اگه من راضی ‌نباشم نمازت باهاش باطله!"
        با صدای‌ بلند خندید و ازجا برخاست، بعدهم باحرکتی‌ غیرمترقبه مرا کنار دیوار گیر انداخت و دست‌هایش را دوطرفم برروی‌ دیوار گذاشت و درحالی‌که دیگر با من فاصله‌ی ‌چندانی‌ نداشت مستانه گفت:
        ـ"تو دین و دنیای منی!"........................

رمان گل حسرت جلد دوم قسمت دوم

مرتضی سلیم خانیان بازدید : 614 سه شنبه 02 آذر 1395 : 0:47 نظرات ()

    «خودخواهی»
    بعد از آن سعی کردم بیش‌تر وقتم را صرف آموزش موسیقی به ایلیا کنم. تاجائی‌که می‌توانستم همزمان با نواختن ارگ، نت‌ها را نیز یادش می‌دادم بدون این‌که توقع داشته باشم به همین زودی یاد بگیرد. بااین‌حال نمی‌خواستم تمام استعداد او صرف همین سازها شود بلکه با تلاوت روزانه‌ی قرآن هم سعی می‌کردم محبت و توجهش را همچنان به سمت و سوی مذهبی جلب کنم اگرچه به هرحال او درهمان زمینه‌ای که نقص کمتری داشت پیشرفت بهتری هم از خودش نشان می‌داد چرا که موسیقی نیازی به کلمات و جمله‌ها نداشت.
    بااین‌حال آموزش‌های فشرده‌ی من که تاحد زیادی به خاطر خالی کردن ذهن ایلیا از یاد امیر بود درهمین یک مورد خاص اصلا جواب نمی‌داد و او هرچند وقت یک بار از من می‌خواست که زودتر به دیدن امیر برویم. بدیهی است که من هم سعی داشتم هربار با وعده وعیدهای سرخرمن این دیدار را عقب بیندازم بلکه کم‌کم فراموشش شود چراکه دیدار دوباره ی این دو نفر با اهداف من منافات داشت، من همه‌ی همتم را صرف جایگزین کردن هدیه‌ی امان با هدیه‌ی امیر کرده بودم و نباید بار دیگر به این علاقه‌ی بیهوده و چندش‌آور راه می‌دادم.
    ایلیا مثل همیشه صبورانه این دوهفته را پشت سر گذاشت تاآخر هفته شود و برویم تهران برای تحویل سفارشات تولیدی و از آن طرف هم به قولم عمل کنم و ببرمش پیش امیر...................................

رمان گل حسرت جلد دوم قسمت اول

مرتضی سلیم خانیان بازدید : 533 سه شنبه 02 آذر 1395 : 0:25 نظرات ()

   نام : گل حسرت جلد 2
    نویسنده : لیلی تکلیمی
    ژانر : اجتماعی عاشقانه
    خلاصه رمان:
    گل حسرت قصه ی زندگی رؤیاست، اون عاشق امانه؛ همکلاسش در مدرسه ی فرانسوی ها در زمان شاه، کسی که بخاطر یک رابطه ی اشتباه بین پدرش و مادر رؤیا که منجر به خودسوزی مادرش شده کینه ای عمیق در دل داره و همین باعث شده رؤیا هرگز عشق امان رو نسبت به خودش باور نکنه و همیشه نگران انتقامجوییش باشه. رؤیا برای فرار از بی آبرویی بزرگی که امان توی مدرسه براش راه انداخت از مدرسه فرار میکنه و پناه می بره به ازدواج با خواهرزاده ی زنباباش؛ کسی که برای تصاحب رؤیا و میراث چشمگیری که عمه ی پدرش تصمیم داره به رؤیا واگذار کنه از مدتها قبل مراقب رؤیا بوده تا در زمان مناسب شکارش کنه.
    ماجراهای مفصلی اتفاق می افته از جمله جداشدن رؤیا از خانواده ش بخاطر فعالیتهای انقلابی، پناهنده شدن همسرش به آمریکا، و معلول شدن پسری که موقع تیرخوردن و بستری شدن در بیمارستان در شکمش بوده. این میون خبر شهادت امان انگیزه ی زندگی کردن رو در قلب رؤیا گردن میزنه و اون فقط بخاطر پسرش که دچار نوعی درخودماندگی (اوتیسم)ـه ادامه میده به زندگی سختی که در اون خبری از اشرافیت گذشته نیست، در کنار پیرزن سرایداری که براش از مادر مهربونتر بوده و دوستانی که مهربانتر از خواهرن براش.
    خب..............

درباره ما
دانلود جدیدترین و بهترین رمان های عاشقانه ، اجتماعی ، ترسناک و ... برای تمام گوشی های موبایل و حتی ارائه آنها به صورت پی دی اف برای کامپیوتر
حمایت از ما
برای حمایت از رمان فا کد بنر های زیر را در وبلاگ خود قرار دهید

رمان فا ، بهترین سایت رمان فارسی

وبلاگ-کد لوگو و بنر

رمان فا ، بهترین سایت رمان فارسی

وبلاگ-کد لوگو و بنر
تبادل لینک با ما
http://rozup.ir/view/1741003/WWW.BEST-LINKS.IR_.gif http://rozup.ir/view/1741004/link.soltanweb.gif
اطلاعات کاربری
نام کاربری :
رمز عبور :
 • فراموشی رمز عبور؟
 • لینک دوستان
 • رویایی دوباره
 • خرید اینترنتی
 • شعرانه
 • تبادل لینک با کلیه وبلاگ ها: در صورتی که برای تبادل لینک تمایل دارید از بخش نظرات اطلاع رسانی کنید.
  آرشیو
  آمار سایت
 • کل مطالب : 1605
 • کل نظرات : 914
 • افراد آنلاین : 25
 • تعداد اعضا : 454
 • آی پی امروز : 1136
 • آی پی دیروز : 1576
 • بازدید امروز : 4,494
 • باردید دیروز : 5,628
 • گوگل امروز : 1022
 • گوگل دیروز : 1429
 • بازدید هفته : 42,403
 • بازدید ماه : 140,725
 • بازدید سال : 583,190
 • بازدید کلی : 12,448,279